ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ "ТОМ-ІНВЕСТБУД"

Підприємство «ТОМ-ІНВЕСТБУД» засноване в 2005 році у Тернополі. Ми — проектно-будівельна компанія, яка спеціалізується на комплексному підході до будівництва «під ключ»: проектуванні, будівництві, комплектації об’єктів будівництва різного призначення — як приватного, так і комерційного.

Ми втілюємо мрії людей про власний будинок в реальність. Для цього ми вдосконалюємо і адаптуємо до українського клімату технологію каркасного будівництва, випробовуємо різні стінові конструкції, тестуємо нові будівельні матеріали, підтримуємо власний автопарк, працюємо з експертами в будівництві і проектуванні.

Ми будуємо екологічно, економічно, швидко і сучасно!

НАШІ КОНТАКТИ
  • Email
    tominvestbud@ukr.net
  • Адреса
    м. Тернопіль, вул. Будного, 44 

ПРОЕКТУЄМО

Будівництво кожного об'єкта починається з вибору проекту - архітектури будинку. Ми пропонуємо вибір З безлічі варіантів проектів або розробку індивідуального проекту з урахуванням особистих побажань замовника. Проектування об'єкта - складний і мультизадачний процес, який вимагає правильного підходу, знання програм та участі експертів. Тому ми намагаємося робити його максимально прозорим, зрозумілим і вигідним для замовника.

БУДУЄМО

Кожен етап будівництва ми виконуємо самостійно силами наших професійних бригад. Кожен з наших будівельників - майстер своєї справи, який має великий досвід в будівництві приватних будинків. Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, Тому контроль якості будівництва відбувається на вищому рівні. І головне: ми дотримуємось строків будівництва та робимо доступним і зрозумілим для замовника кошторис.

ОБЛАШТОВУЄМО

Благоустрій території має велике значення для презентабельності ділянки, і особливо для якості життя, коли така ділянка знаходиться при житловому будинку. Благоустрій території має велике значення для презентабельності ділянки, і особливо для якості життя, коли така ділянка знаходиться при житловому будинку. Наші прфоесіонали з радістю домоожуть спроектувати та облаштувати прибудинкову території згідно ваших потреб та бажань.

Відгуки про ТОМ-ІНВЕСТБУД

"Справжні професіонали! Допомогли у проектуванні та контролювали кожен етап. Рекомендую"

Андрій ВознийБудівництво будинку

"Хочу похвалити за гарний сервіс.Тут Працівники в офісі компетентні і уважні, знають відповіді на всі цікавлячі питання. Рекомендую! "

Петро МартинБлагоустрій території
Є ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙ!

ТЕЛЕФОН: +38 098 822 49 48

*Прийом дзвінків з 9:00 до 18:00