Механізоване вкладання бруківки

Компанія «ТОМ-ІНВЕСТБУД» використовує техніку нового покоління для механізованого укладання тротуарної плитки від відомого європейського виробника.

Вкладання бруківки

Для механізованої укладки бетонних елементів ми пропонуємо Optimas самохідну машину з гідравлічним захватом

Підготовка основи

Якісне та довговічне покриття залежить в першу чергу, від якісно вкладеної основи. Як несучий шар, так і піщана подушка повинні бути виконані із високою точністю.

Планувальник PlanMatic в комбінації з електронними компонентами Leica – це новий рівень планування території. Мобільний планувальник розрівнює матеріал при русі вперед і робить точне планування при русі назад. При цьому не залишаються сліди від навантажувача. Всі електронні компоненти (Лазер, сенсор нахилу, ультразвук Tric-Sonic) комбінуються і доповнюють один одного. Ультразвук Tri-Sonic дозволяє виходити з наявної висоти по бордюрного блоку, готовій основі або по натягнутому шнуру. Гідравлічні бічні заслінки автоматично скорочують відстань до бордюрного блоку і цим самим знижують ручну роботу. Управління планувальником виконується в повному автоматичному режимі.

Типові сфери застосування — дорожнє будівництво, парковки, індустріальні майданчики, спортивні майданчики або ангари. «PlanMatic» ефективно працює як з грубим матеріалом для заснування (щебінь, порода і т.д.), так і з дрібним сипучим матеріалом для кінцевого точного планування.

Встановлення бардюрів

Ще один незамінний елемент комплексу із механізованого вкладання бруківки – вакуумний захоплювач для бордюрів Vacu-Lift. Вакуумний захоплювач для бордюрних блоків монтується за кілька хвилин на стрілу навантажувача. Машина захоплює бордюрний блок з піддону, перевозить до місця укладання і точно по шнуру встановлює його. Середня продуктивність машини з захоплювачем для бордюрних блоків досягає 70 — 100 м / год., та потребує асистування всього лише одного робітника!

Затирання швів

Одне із найважливіших правил у вкладанні бруківки – тільки повністю заповнені шви між плиткою адекватно передають навантаження від елемента до елемента, запобігають «розхлябуванню» плитки та роблять поверхню еластичною. Для затирання швів при механізованому вкладанні бруківки ми використовуємо гідравлічну щітку для затирання швів від Optimas.