Товарний бетон

Ми виготовляємо бетон, який активно використовується в різних областях будівництва: у цивільному, промисловому, гідротехнічному, дорожньому, і ін. видах. Затверділий бетон – це штучний камінь, що складається з ретельно підібраної суміші компонентів, закріплених водою. Бетон складається як мінімум з трьох компонентів – цементу, заповнювачів (крупного і дрібного) та води. Ми використовуємо сучасні технології виробництва та проводимо ретельний лабораторний контроль.

Марка бетону по міцності – це середнє значення міцності на стиснення в кг/кв.см. Марка визначає кількість цементу в бетонному розчині. Ми пропонуємо забудовникам наступні марки бетону: М100, М150, М200, М250, М350, М400.

Клас бетону по міцності – це основний показник міцності, що позначається буквою В та цифрою, яка вказує на тиск, який витримує конкретна марка бетону (наприклад В25 – 25 мегапаскалів (МПа)). Ми пропонуємо бетони класу: В7,5; В12,5; В15; В20; В25; В30.

Марка бетону по морозостійкості – це найбільша кількість циклів перемінного заморожування та відтаювання, які витримує контрольний зразок бетону. Наш бетон має наступні марки по морозостійкості: F50 та F200.

Марка бетону по водонепроникності – це установлений тиск води, при якому зразок бетону не пропускає воду під час випробувань. Пропонуємо марки бетону по водонепроникності: W2, W4, W6.

Ми виготовляємо бетони різних марок та з різною осадкою конуса. Товарний бетон, призначений для монолітного будівництва, доставляється на майданчик автомобілями-бетонозмішувачами. Твердіння бетону починається вже після того, як він укладений у форми та ущільнений.

Замовляйте бетон високої якості від виробника в ТОМ-ІНВЕСТБУД.