ТОМ-ІНВЕСТБУД

Будівництво житлових та комерційних будівель

Наше кредо – зведення об’єктів у встановлені терміни та впровадження сучасних технологій! Ми реалізовуємо масштабні проекти, в цьому нам допомагає набутий досвід та високий професіоналізм команди. ТОМ-ІНВЕСТБУД надає комплексні послуги зі зведення багатоповерхових будинків, громадських і промислових об’єктів. Професійні фахівці під нашим керівництвом за короткий термін зведуть будівлю починаючи від влаштування фундаменту до завершення облаштуванням покрівлі. Оперативність не впливає на якість роботи. Ми професійно виконуємо поставлені завдання та впроваджуємо новітні технології.

У своїй роботі нами використовується професійний підхід, сучасні будівельні технології, якісні матеріали. Такий підхід дозволяє гарантувати клієнтам високий якісний рівень будівельних робіт відповідно до їх побажань.

Ми завжди піклуємось про те, щоб результат виправдовував всі надії і сподівання. Для реалізації проектів наполегливо працює великий штат фахівців своєї справи. З нами будь-який проект буде логічно завершений. 

Наша спеціалізація в Будівництві:

Багатоквартирні житлові будинки

У сучасному світі житло продовжує відігравати важливу роль в житті цивілізованої людини, задовольняючи кілька основних вимог – безпеки і надійності, комфорту і гармонії, екології та економічності. У нашій країні «квартирне питання» було і залишається вельми злободенним, а попит на квадратні метри був і досі залишається невдоволеним. Не викликає задоволення споглядання, – не ставлячи під сумнів історичну доцільність післявоєнної житлової забудови, – українських міст, представлених в основній своїй масі «хрущовками», «сталінками» і «брежневками».

І все-таки, життя, як відомо, не стоїть на місці: для багатьох стала очевидною тенденція до оновлення, нехай методом копіювання зразків західної сучасної архітектури, але все ж відступу від численних відтінків сірого радянського періоду.

Монолітно-каркасна технологія

В даний час на українському будівельному ринку, особливо в великих містах, ця технологія динамічно розвивається і широко використовується при зведенні багатоповерхових житлових будинків. Послідовність дій проста і логічна. Арматурний каркас «в’яжеться», потім береться в «обойму» щитами розбірної опалубки. Бетонний розчин поставляється на об’єкт спеціальними автомобілями – автобетоновозами, – заливається в простір між елементами опалубки. Після здобуття необхідної міцності – затвердіння монолітного каркаса – опалубка демонтується і переставляється на нові конструктивні елементи.

Сучасний інтерес до монолітно-каркасної технології при будівництві багатоповерхівок, а також переваги фахівців і мешканців – в порівнянні з технологією панельного домобудування – оцінюються позитивно за наступними критеріями:

 • зменшення витрат в період експлуатації;
 • зниження витрат металу;
 • скорочення витрат на зміцнення матеріально-технічної бази.

Оцінюючи перспективу розвитку технології, слід враховувати позитивний досвід монолітного будівництва розвинених країн: в США і державах Європейського Союзу співвідношення будівель, зведених за цією технологією, до загального обсягу будівництва становить від 60 до 80 відсотків. В Україні цей показник у кілька разів менше, що вказує на високий потенціал застосування технології монолітно-каркасного будівництва в найближче десятиліття.

Монолітно-каркасна технологія використовується також в малоповерховому сегменті, при цьому спостерігається позитивна тенденція поступового витіснення «класики». Але все ж, в даний період традиційні малоповерхові цегляні будинки, – а ця технологія дозволяє зводити житлові будинки до дев’яти поверхів, – не дивлячись на більш тривалий період будівництва, більш популярна серед українців.

 

Незнімна опалубка

В якості опалубки використовуються блоки (або панелі) з більш легких, ніж бетон матеріалів. Простір між блоками армують і заливають бетонною сумішшю, яка, застигаючи, жорстко скріплює конструкцію, а блоки, як елементи незнімної опалубки, залишаючись в каркасі будівлі, виконують функцію теплоізоляції

Каркасне домобудівництво

Ця технологія застосовується, в основному, при будівництві малоповерхових багатоквартирних будинків, комерційних об’єктів та громадських будівель. Каркас виконується з металу або дерева, а стіни з двох сторін обшиваються різного роду плитами, зовні вологостійкими. Простір між плитами заповнюють теплоізоляційним і вологостійким матеріалом. Зовнішні стіни найчастіше «облагороджують» штукатуркою або сайдингом, для внутрішньої обробки використовують листи з гіпсокартону.

3D-панелі

Технологія будівництва будинків з використанням 3D-панелей була придумана в США, пізніше отримала поширення в країнах Європи, в даний час активно завойовує ринки України. За своєю суттю це поєднання – симбіоз монолітно-каркасного і панельного варіантів домобудівництва.

У ТОМ-ІНВЕСТБУД ви можете замовити будівництво багатоквартих та індивідуальних житлових будинків за усіма наведеними вище технологіями будівництва.
 

Котеджі

Тривалий час працюємо в галузі цивільного будівництва, спеціалізуючись на впровадженні комплексних інноваційних рішень. Кожен проект проходить через всі стадії, починаючи від проектування, до здачі готового об'єкта в експлуатацію. На кожному етапі будівництва ми дотримуємось приципу створення ідеальної ергономіки життєвого простору. Саме тому у нас в пріоритеті сучасні інновації в будівництві, використання високотехнологічних матеріалів та альтернативних джерел енергії.

Турбота про комфорт клієнта починається з дизайнерського проекту, згідно з яким створюється будинок із введеними в експлуатацію інженерними системами та комунікаціями, з готовими для життя внутрішніми приміщеннями та облаштованою прилеглою територією.


Гарантію повної відповідності проекту забезпечує наш авторський і технічний нагляд. Кожен наш клієнт святкує новосілля в будинку, 
який повністю відповідає його ідеї, що не вимагає високих витрат на утримання і обслуговування, в будинку, де йому комфортно в будь-який час року.

Промислове будівництво

Промислове будівництво є досить непростою галуззю будівництва, основне завдання якої - зведення об'єктів промислового призначення. Промислове будівництво від ТОМ-ІНВЕСТБУД передбачає спорудження таких конструкцій, як:

Швидкомонтовані модулі, ангари, будівлі; заводські приміщення та цехи; спортивні комплекси; складські приміщення; елеватори і зерносховища; модульні будівлі; металоконструкції та інше.

Ми гарантуємо швидку та якісну роботу, що складаються з компетентних архітекторів, інженерів, будівельників, геодезистів і монтажників. Злагоджена робота команди професіоналів і потужний парк інноваційної будівельної техніки дозволяють завершувати спорудження об’єктів будь-якої складності і масштабності точно в обумовлений термін.

Заклади сфери обслуговування

Ресторани та кафе відкриваються дуже часто, але улюбленими серед відвідувачів стають одиниці. Адже дуже важливо дбати не лише про страви, а й про інтер'єр приміщення.

Будівництво закладів громадського харчування має багато особливостей і лише справжні професіонали допоможуть уникнути всіх проблем і створити затишний та функціональний заклад.

 Команда ТОМ-ІНВЕСТБУД збудує кафе чи ресторан «під ключ», адже ми не лише закладаємо фундамент, будуємо, використовуючи різноманітні матеріали для стін та дахів, а й займаємось монтажем систем вентиляціїметалоконструкцій та інших необхідних систем. Ми також підбираємо дизайн приміщення для кожного клієнта, враховуючи побажання та ідеї. Створюйте успішний бізнес разом з професіоналами своєї справи.

Кіоски, павільйони, МАФи

Будівництво мафів “під ключ” від компанії ТОМ-ІНВЕСТБУД – це збереження Ваших коштів та економія часу на будівельних роботах.

Ми гарантуємо якісне виконання роботи, яке повністю відповідатиме вимогам та потребам Вашого бізнесу.

МАФ – мала архітектурна форма – це невеликі споруди призначені для торгових площ, соціально-побутових потреб та як допоміжні будівлі. Виготовлення мафів виконується з металевого каркасу та обшивається сендвіч-панелями. Це забезпечує стійкість, зручність та хорошу теплопровідність. МАФи з сендвіч панелей можуть бути різної форми залежно від призначення.

Перед іншими будівельними матеріалами — цеглою, залізобетонними панелями, дерев’яними блоками — сендвіч панелі мають цілий ряд переваг:

 • Швидкий монтаж та транспортування
  Можливість демонтажу МАФу дозволяє швидко розібрати споруду і перевезти в інше місце.
 • Низька ціна
  Ви отримаєте низьку ціну на будівництво МАФу, а ціна на матеріали для будівництва МАФу орієнтовано на 30% нижча за інші.
 • Зміна конфігурації
  До готового МАФу завжди можна зробити прибудову чи надбудову.

Алюмінієві фасади

В сучасній архітектурі легко зауважити сильну тенденцію до спрощення форм будинків та прозорості деталей. Багато архітекторів приділяють особливу увагу естетиці будівлі, оздоблюючи її скляними фасадами.

Попри тяжіння до мінімалістичних рішень, спрощення форм будинків, варто, однак, враховувати технічні обмеження. Так, вражаючі скляні фасади, які приковують увагу перехожих, повинні також задовільняти вимоги щодо тепло- та звукоізоляції, а також комфорту.

Світлопрозорі фасадні системи з алюмінієвих профілів найповніше задовольняють вимоги замовників щодо естетики і функціональності.

Скляні фасади використовуються у спорудах різного призначення: банках, готелях, магазинах, офісних та торгових центрах, автосалонах, стадіонах, аеропортах, приватних будинках тощо.

Сучасний підхід передбачає комплексні рішення. Адже, з розвитком технологій, скляні елементи вже давно перестали бути звичайним бар’єром між зовнішнім світом та інтер’єром. Світлопрозорі конструкції виконують такі функції:

 • пропускання світла,
 • енергозбереження,
 • сонцезахист,
 • безпека,
 • звукоізоляція
 • і чи не найважливіше — естетика.

Капітальні ремонти та реконструкція

ТОМ-ІНВЕСТБУД надає ряд послуг щодопроведення будівельних робіт в цілях зміни існуючих техніко-економічних показників об'єкту і підвищення ефективності його використання, що передбачають: реорганізацію об'єкта, зміну геометричних розмірів і технічних показників, капітальне будівництво, прибудови, надбудови, розбирання та посилення тримальних конструкцій, переобладнання горищного приміщення під мансарду, будівництво та реконструкцію інженерних систем і комунікацій тощо.

Реставрація будівель

Зміцнення і відновлення зруйнованих або пошкоджених споруд - пам'ятників історії і культури, з метою збереження їх історичного та культурного значення. Будівлі, що підлягають реставрації, мають важливе архітектурне значення. Тому, основна задача реставратора - це дати споруді нове життя, при цьому не змінюючи її змісту та форми.

Наша спеціалізація в Реставрації:

Реабілітація памяток культури національного та місцевого значення;
Віднова ліпного декору в інтерєрах та на фасадах;
Ковальства (ковані вироби, решітки, грати та ін.);
Виробів із деревини;
Конструкцій і декору із природного каменю;
Покрівель (мідь, цинк, черепиця);